Marina Puck to nowa przystań jachtowa w rejonie Zatoki Puckiej. Posiada łącznie 180 miejsc cumowniczych. Jest to jedyna marina, która łączy część sportową (port jachtowy 66 miejsc), z częścią historyczną (port rybacki 16 miejsc ) oraz nowoczesną marinę ( 98 miejsc )

Marina Puck to nowa przystań jachtowa w rejonie Zatoki Puckiej. Posiada łącznie 180 miejsc cumowniczych. Jest to jedyna marina, która łączy część sportową (port jachtowy 66 miejsc), z częścią historyczną (port rybacki 16 miejsc ) oraz nowoczesną marinę ( 98 miejsc ).

Te wyjątkowe warunki (nie tylko na skalę polską, ale i europejską) sprawiają, że jest to miejsce idealne dla sportowców, miłośników żeglarstwa i turystyki morskiej.

Położenie Mariny Puck jest niezwykle dogodne. Znajduje się w malowniczej okolicy, otoczonej urokliwymi plażami, Nadmorskim Parkiem Krajobrazowym oraz licznymi i ciekawymi atrakcjami turystycznymi. Przystań jest idealnym punktem wypadowym do odkrywania uroków Zatoki Puckiej oraz okolicznych miejscowości.

Nasza przystań to  nie tylko miejsce dla jachtów. Wokół przystani znajdują się liczne restauracje, kawiarnie i sklepy, w których można zasmakować regionalnych specjałów oraz nabyć pamiątki. Dodatkowo, w okolicy organizowane są różnego rodzaju imprezy kulturalne i sportowe, które przyciągają turystów i mieszkańców.

Warto wspomnieć, że Puck z uwagi na swoją lokalizację jest znanym ośrodkiem sportowym, w którym co roku odbywają się liczne regaty. Zarówno te o randze ogólnopolskiej jak i międzynarodowej. Walory akwenu Zatoka Pucka przyciągają zarówno znanych sportowców, pasjonatów żeglarstwa oraz dzieci i młodzież, które chcą szkolić swoje umiejętności. Od maja do września Marina Puck tętni życiem żeglarskim.

Marina Puck - zacumuj w sercu żeglarskiego raju

www.marinapuck.com